تور ارزان مشهد

مشهد

۱۸ آبان ۱۳۹۹ 722 بازدید
تور ارزان شهد

تور ارزان مشهد

فروش تور ارزان مشهد mashhad  از جانب آژانس های مسافرتی زیادی اتفاق می‌افتد که هر یک از آنها با در نظر گرفتن شرایط خاصی قیمت نهایی را تعیین می کنند. اما شما باید با توجه به میزان بودجه خود یک تور مناسب را انتخاب کرده و به خاطر راحت بودن سفر به مشهد، این مژده را می دهیم که در هر مقطعی از سال می توانید با کمترین هزینه به آنجا بروید. در ادامه می خواهیم راههای پایین آوردن هزینه و داشتن یک سفر با کیفیت را خدمت شما عزیزان عنوان کنیم.

تور ارزان مشهد با قطار

شاید اصلی ترین دلیل مردم برای سفر با قطار در کنار پایین بودن هزینه آن، امنیت بالا و راحت بودن مسیر باشد که به همین خاطر همواره راه های ریلی مشهد در شهرهای مختلف شلوغ هستند. علاوه بر این، قطار یکی از قدیمی ترین وسایل حمل و نقل در میان مردم بوده است و با توجه به امکانات و تجهیزاتی که اخیرا به آنها اضافه شده، توانسته اند محبوبیت بیشتری را به دست بیاورند. در این رابطه نیز باید بگوییم که هزینه سفر با این وسایل حمل و نقل دارای قیمت های متفاوتی است و شما برای استفاده از آن ها باید یکی از راههای اکونومی و لوکس را انتخاب کنید.

 در قطارهای لوکس مانند فدک خدمات و سرویس های متنوع و با کیفیتی به مشتریان ارائه خواهد شد که با پذیرایی در هواپیما برابری می کند. به همین خاطر طبیعتاً هزینه سفر با آنها کمی بالا بوده و در صورت تمایل به داشتن تور مشهد ارزان بهتر است راه های دیگری را مورد بررسی قرار دهید. در کنار این، گزینه دیگری  به نام تور اقتصادی مشهد پیش روی شما خواهد بود که به آن اکونومی نیز می‌گویند؛ در این قطارها خدمات و تجهیزات با کیفیت های متفاوتی ارائه می شود و با توجه به سطح کیفی آنها، دارای قیمت های متفاوتی هستند. به همین خاطر شما می‌توانید به نسبت میزان بودجه خود گزینه های مختلف در این زمینه را بررسی و یکی را انتخاب کنید.

تور ارزان مشهد با اتوبوس

 در واقع ارزان ترین راه برای رفتن به مشهد مقدس از طریق اتوبوس میباشد که در صورت استفاده، از شهرهای دیگری نیز عبور خواهید کرد و این موضوع کمی خستگی مسیر را برایتان قابل تحمل تر می کند. البته هر چقدر که مسافت طولانی تری را طی کنید، مسلما خستگی بیشتری را احساس خواهید کرد و به همین خاطر قطار همواره گزینه بهتری است. اما برخی از هموطنان دوست دارند از خودروی شخصی استفاده کنند که در این صورت خستگی راه برای آنها بیشتر شده و مدت زمان طولانی تری را در راه خواهند بود.

تور ارزان مشهد با اتوبوس

تور ترکیبی مشهد

مشهد یکی از شهرهای زیارتی و سیاحتی در ایران است که به دلیل دارا بودن موقعیت مناسب و مراکز دیدنی زیاد، در میان گردشگران محبوبیت ویژه ای دارد؛ به همین خاطر داشتن سفری ارزان به آنجا همواره دغدغه مسافران بوده و در این رابطه گزینه‌های متعددی پیش رو خواهد بود. اما یکی از این گزینه‌ها تور ترکیبی است که در آن شما از مسیرهای هوایی و زمینی به صورت ترکیبی استفاده می کنید؛ البته برخی ها به دلیل نداشتن وقت کافی  سفرهای هوایی را انتخاب می کنند که در این صورت هزینه ها به میزان چشمگیری افزایش پیدا خواهند کرد. در ادامه می خواهیم در رابطه با تورهای ترکیبی اطلاعات بیشتر را کسب کنیم.

 در اینگونه مواقع یکی از مسیرهای رفت و برگشت به صورت هوایی و دیگری به صورت زمینی انجام خواهد شد که این موضوع به برنامه‌ریزی آژانس بستگی دارد. البته در صورت استفاده از قطارهای لوکس مانند زندگی و فدک شما متوجه طولانی بودن مسیر نخواهید شد و به خاطر ارائه خدمات و سرویس های با کیفیت، می توانید از سفر با آنها لذت ببرید. اما ممکن است شما به پیمودن راه های طولانی علاقه نداشته باشید که در این صورت هواپیما گزینه بهتری خواهد بود. با توجه به توضیحات فوق، پیشنهاد ما مسافرت با قطار و هواپیما به صورت ترکیبی است که با یک تیر دو نشان میزنید؛ در واقع هم مدت زمان کمتری را در رفت و برگشت خواهید بود و هم در هزینه های خود به جویی کرده اید. البته این نکته را نیز فراموش نکنید که استفاده از تورهای ترکیبی ممکن است کمی دردسر برای شما به همراه داشته باشد که برای جلوگیری از این مشکلات، باید یک آژانس معتبر را انتخاب نمایید.

پیشنهادی  تور مشهد با قطار

دغدغه های مسافران در هنگام سفر با تور های مشهد

اولین نگرانی مسافران در هنگام خرید تور داخلی، قیمت آن است که به همین خاطر در انتخاب خود مردد می شوند. اما نگران نباشید؛ زیرا با دانستن چند نکته می توانید بهترین گزینه و مناسب ترین راه برای صرفه جویی در هزینه های خود را انتخاب کنید.

 یکی از این راه ها انتخاب هتل مناسب است که آژانس برگزار کننده در این کار به شما کمک خواهد کرد. همچنین زمینی یا هوایی بودن سفر نیز موضوع بسیار مهمی خواهد بود.

یکی دیگر از مشکلاتی که وجود دارد، عدم آشنایی با مشهد و جابجایی در آن است که در این رابطه نیز جای هیچگونه نگرانی نیست، زیرا مسئولین آن تمامی امکانات و وسایل لازم برای حمل و نقل گردشگران را فراهم کرده‌اند و به همین خاطر شما با کمترین زحمت می توانید خود را به مقاصد موردنظر برسانید. علاوه بر این، مردم باصفای این شهر همواره در برخورد با گردشگران بسیار گرم و صمیمی بوده و شما در آنجا به هیچ وجه احساس بیگانگی نخواهد کرد. با این وجود، در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید علاوه بر تور لیدر خود از افراد محلی نیز کمک بگیرید.

 دغدغه بعدی مسافران بالا بودن هزینه های سفر هوایی است؛ از طرفی به دلیل کمبود وقت نمی توانند مسیرهای زمینی را انتخاب کنند و به همین دلیل، امکان دارد برنامه خود را به طور کلی کنسل کرده و آن را به ماه‌های دیگری موکول نمایند. برای مقابله با این مشکل نیز راه های متعددی وجود دارد که یکی از آنها خرید تور لحظه آخری مشهد و آفر تور مشهد است؛ شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونه آنها را تهیه کنیم؟ برای این کار باید در وب سایت های فعال در این زمینه عضو شده و در صورت فروش هر یک از آنها، این موضوع به اطلاع شما می‌رسد.

بررسی کیفیت تور ارزان مشهد

 نمی توان در رابطه با پایین بودن یا بالا بودن کیفیت تور ارزان مشهد به طور قاطع سخن گفت،  اما در ادامه می خواهیم مواردی را بررسی کنیم که تا حد زیادی به این ابهام شما پاسخ می دهد.

 

  • در هنگام جشنواره ها سفر کنید

 برخی از مراکز اقامتی به دلیل سالگرد تاسیس خود تخفیفات خوبی را به گردشگران ارائه می‌دهند که همین موضوع می‌تواند بهترین فرصت برای داشتن یک سفر ارزان باشد. به همین خاطر، بد نیست در رابطه با سالروز تاسیس آنها در سایت های مختلف جستجو کرده و یک زمان مناسب برای مسافرت خود انتخاب کنید.

 

  • چارتر کننده ها

 چارتر می‌تواند شامل هواپیما، قطار و یا حتی هتل شود که در صورت استفاده از آن میتوانید هزینه های خود را به میزان زیادی کاهش دهید. در رابطه با کیفیت خدمات و سرویس های ارائه شده در آنها نیز باید بگوییم که در شرایط مطلوبی قرار داشته و امکان سفر با یک تور با کیفیت را برای شما عزیزان فراهم می‌کند.

پیشنهادی  تور مشهد هوایی

 

  • تورهای لحظه آخری

 لحظه آخری ها معمولاً با تخفیفات بسیار دلچسبی به فروش می رسند که کیفیت آنها با سایر تورها برابری می‌کند. در واقع علت اصلی این موضوع خالی ماندن پرواز یا هتل مورد نظر می باشد و آژانس برای جبران هزینه ها، تور مسافرتی را با قیمتی  بسیار پایین به فروش می رساند. البته به طور قاطع نمی‌توان گفت لحظه آخری همیشه ارزان خواهد بود و عوامل زیادی در این مسئله دخیل هستند.

 

  • معمولا تور ارزان در ایام پیک سفر پیدا نمی شود

 در ایامی مانند ماه های بهار و تابستان شهرمشهد با خیل عظیمی از گردشگران مواجه خواهد شد که به همین خاطر، هزینه سفر به آن تا حد زیادی بالا می رود. با این وجود، نمی‌توان انتظار داشتن یک مسافرت ارزان قیمت به آن را داشت و باید این کار را به زمان دیگری موکول کنید. هرچند ممکن است که در این ایام نیز برخی آژانس‌ها گزینه های ارزان قیمتی را به شما پیشنهاد دهند، اما در این صورت باید دقت داشته و تمامی شرایط را به طور کامل بررسی کنید.

  • تاثیر ساعت رفت و برگشت روی ارزان بودن تور مشهد

 با توجه به اینکه هتل ها معمولا اتاق ها را در ساعت ۱۴ به مهمانان تحویل می دهند، شما باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که در مدت زمان مقرر به آنجا برسید؛ به عبارت ساده‌تر، در صورت ورود به مشهد در نیمه های شب باید تا روز بعد برای درست شدن کارهای اقامت خود منتظر بمانید و در صورت تمایل به اقامت در هتل، باید هزینه یک روز اضافه را پرداخت کنید.

تور مشهد با قطار

نکاتی در رابطه با خرید تور ارزان مشهد

مسلما شما نیز بارها و بارها در رابطه با تورهای ارزان قیمت لحظه آخری یا دقیقه ۹۰ شنیده‌اید؛ مهمترین سوالی که در این رابطه برای مسافران پیش می‌آید در رابطه با پایین بودن قیمت ها است که بیشتر آنها بابت پایین‌بودن کیفیت سرویس ها و خدمات نگرانی دارند. به عبارت دیگر، دلیل ارزان بودن تور مشهد را در بی کیفیت بودن آن می‌دانند که این یک تفکر غلط است؛ در واقع با توجه به شرایط خاصی آژانس ها تخفیفات ویژه ای را ارائه می‌دهند که عوامل زیادی در این موضوع دخیل هستند، از جمله آن‌ها می‌توان به کم بودن مسافران اشاره کرد که به همین خاطر بسیاری از هتل ها و مراکز اقامتی خالی می ماند. بنابراین، به خاطر جبران هزینه های خود اقدام به فروش تور های ارزان قیمت می کنند که کیفیت آنها هیچ تغییری نخواهد کرد.

زمان خرید تور ارزان مشهد

مسلما در اعیاد، مناسبت ها و ایام تعطیلی بیشتر افراد برای سفر برنامه ریزی می کنند که این مسئله روی قیمت تورمشهد تاثیر فاحشی می گذارد؛ به همین خاطر شما باید مسافرت در روزهای عادی را انتخاب کنید. همچنین در ایام پر سفر یا به اصطلاح زمان پیک ممکن است تا ۵۰ درصد با افزایش قیمت روبرو شوید که این موضوع به خاطر پر شدن هتل ها است. البته این مسئله روی قیمت بلیط هواپیما و قطار نیز بی تاثیر نخواهد بود و در هر صورت مسافرت در ایام تعطیل هزینه بیشتری را برای شما در پی دارد.

 این نکته را نیز فراموش نکنید که مراکز اقامتی نزدیک به حرم امام رضا علیه السلام گرانتر هستند و حتی هزینه اقامت در هتلهای ۲ ستاره نیز ممکن است با یک هتل پنج ستاره که از حرم فاصله زیادی دارد برابری کند. در رابطه با آپارتمان ها نیز باید بگویم که در رده های معمولی تا عالی قرار می‌گیرند و هر یک قیمت متفاوتی خواهند داشت. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که اقامت انفرادی هزینه بیشتری داشته و در صورت رزرو اقامتگاه به صورت گروهی می توانید از تخفیفات خوبی بهره مند شوید.

پیشنهادی  تور مشهد

شهر شما چقدر از مشهد دور است؟

طبیعتا هرچقدر که از این شهر فاصله داشته باشید، هزینه حمل و نقل شما بیشتر خواهد بود و تمامی این عوامل دست به دست یکدیگر داده اند تا خرید یک تور ارزان مشهد را برای شما امکان پذیر کنند. همچنین آژانس های مسافرتی با هتل های متعددی قرارداد می بندند و برخی از این هتل ها تا ۵۰ درصد از هزینه را قبل از ورود مسافران دریافت خواهند کرد؛ با این وجود، خالی ماندن اتاق های آنها برای آژانس های مسافرتی ضرر و زیان زیادی را در پی خواهد داشت به همین خاطر مجبور هستند که تور های خود را با قیمت بسیار پایینی به فروش برسانند و هدف اصلی صرفاً پر کردن اتاق های هتل های رزرو شده می باشد.

خرید بلیط های چارتری

آژانس ها برای حمل و نقل مسافران با ایرلاین های متعددی قرارداد می بندند که در این میان، حق فروش بلیط های آنها در یک بازه زمانی مشخص را نیز از آن خود می‌کنند. بنابراین، در صورت پایین بودن آمار مسافران آژانس مورد نظر خسارت های زیادی را متحمل خواهد شد و برای جلوگیری از ایجاد ضرر و زیان بلیط های چارتری را در بازه زمانی چند هفته الی ۲۴ ساعت قبل از پرواز به فروش می رساند.

سوالات متداول

بهترین زمان برای خرید تور ارزان مشهد در چه فصلی است؟

 

 معمولا ارزانترین تور ها در نیمه دوم فروردین، ماه های دی و خرداد و روزهای ابتدایی ماه مهر به فروش می رسند.

 

 برای داشتن یک سفر کم هزینه به مشهد باید چه مسیری را انتخاب کنم؟

 

 شما چند گزینه پیش رو دارید که شامل سفر با خودروی شخصی، اتوبوس، قطار و هواپیما می شود. هر یک از این موارد به ترتیب هزینه های متفاوتی را در پی خواهند داشت که ارزانترین آنها اتوبوس و گرانترین آنها هواپیما می باشد؛ البته اگر راحتی در طول مسیر برای شما فاکتور بسیار مهمی است، ما مسافرت با قطار و هواپیما را پیشنهاد می دهیم که در صورت جابجایی با آنها هیچگونه خستگی را در طول راه احساس نخواهید کرد؛ چرا که مهمانداران با ارائه خدمات و سرویس های متنوع از شما پذیرایی می کنند.

 

 ارزان ترین هتل های مشهد کدامند؟

 

 این شهر زیارتی و سیاحتی با چند صد مرکز اقامتی از گردشگران خود پذیرایی می‌کند که در این میان، از هتل های یک ستاره می توان کنعان، ارگ، ملل، ایوان و پرهام را نام برد. هتلهای دو ستاره نیز شامل مواردی مانند مرمر، المپیا، خاور و پارسه می‌شوند. در صورت تمایل به اقامت در هتلهای سه ستاره مواردی مانند اطلس، فردوسی، خانه سبز، میامی، ارم، حیات شرق و تهران گزینه‌های مناسبی برای شما خواهند بود.

 

 آیا تور لحظه آخری مشهد همان تور ارزان است؟

 

 خیر؛ در تورهای ارزان خدمات با کیفیت پایین‌تری ارائه می شوند، اما لحظه‌اخری ها بنا به دلایلی مانند خالی ماندن هتل یا عدم فروش بلیط ها به فروش می رسند که کیفیت آنها هیچ تغییری نخواهد کرد.

 

 برای جابجایی در سطح شهر باید از چه وسایلی استفاده کنم؟

 

 به دلیل ورود حجم بالایی از مسافران به مشهد مقدس، مسئولین آن برای جابجایی گردشگران امکانات متعددی را فراهم کرده اند و شما می توانید از مترو، اتوبوس یا تاکسی استفاده کنید. خبر خوب دیگر این است که شهرداری مشهد برای راحتی توریستها یک نرم افزار طراحی کرده که در آن شما می توانید نقشه شهر را با دقیق ترین جزئیات مشاهده کنید.

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *