تور دبی لحظه آخری

دبی

۱۸ آبان ۱۳۹۹ 671 بازدید
تور دبی لحظه آخری

تور دبی لحظه آخری

دبی Dubai  یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین شهر های امارات متحده عربی می باشد که در سال های اخیر به عنوان مرکز تجارت و بازرگانی در دنیا شناخته شده است. منبع درآمد اکثر مردم این منطقه به گردشگرانی که به دبی سفر می کنند وابسته می باشد بنابراین واحد پولی شناخته شده و ارزشمند دارند که به نام درهم بین مردم رواج یافته.دبی با قرار گیری در حاشیه خلیج فارس و نزدیکی به کشورمان ایران طرفداران بسیاری از این ناحیه به خود جذب کرده است؛ به گونه ای که در این سال ها تور دبی لحظه آخری با قیمت پایینی که برای مشتری آب می خورد به عنوان یکی از سفر های پر طرفدار و به یاد ماندنی شناخته می شود.

تور دبی لحظه آخری را چگونه بخریم

فصل مناسب برای سفر به دبی

آب و هوای دبی درست همانند شهر های جنوبی ایران گرم و خشک است به همین دلیل این مکان برای سفر در تابستان گزینه ی مناسبی نیست و شما اگر که در این فصول اصرار بر مسافرت دارید بهتر است شهر ها و کشور هایی را انتخاب کنید که در منطقه سردسیر قرار دارند. به همین دلیل اکثر تور های دبی خصوصا تور دبی لحظه آخری و حتی تور ارزان دبی در فصول سرد سال برای این منطقه مسافر ثبت نام می کنند.

سفر به دبی در روز های گرم باعث می شود مسافران از شدت گرما و نور آفتاب آزرده خاطر شده و با آسیب های پوستی شدید مواجه شوند. بنابراین تنها در صورتی این شهر را برای سفر در تابستان انتخاب کنید که اجبار کاری دارید؛ زیرا دمای هوا در این ماه ها به بالای ۴۰ درجه سانتی گراد میرسد و با این کار تنها به خود آسیب می زنید.

در زمستان های این شهر دمای هوا در روز های بسیار سرد نیز به ۲۴ درجه می رسد که همین مسئله موجب شده، افراد زیادی به آنجا هجوم آورند. نکته قابل توجه افزایش قیمت پرواز و هتل ها به دلیل ازدیاد مسافر است که از طرفی باعث افزایش قیمت تور دبی می شود و این کار را برای همه خصوصا ایرانیان سخت تر می کند.

بهتر است در این بازه زمانی زودتر از یک ماه از تاریخ سفر برای رزرو تور اقدام نمایید تا جایتان محفوظ باشد.

تور دبی لحظه آخری در نوروز

۱۵ روز تعطیلات نوروز یک بازه زمانی مناسب برای سفر ایرانیان به دبی می باشد زیرا در این مدت هوا هم معتدل بوده و افراد نیز فرصت کافی برای گشت و گذار در کشور غریب را دارند بدون آن که برای مشاغل و حتی تحصیلات نگرانی داشته باشند.

در دبی برای آن که تعداد زیادی مسافر ایرانی وجود دارد و حتی بسیاری هم اقامت دبی را دارند جشن سال نو ایران را مطابق با همان رسومات برگذار می کنند به همین علت در این شهر عربی افرادی که از سمت کشور ما به مسافرت رفته اند احساس راحتی کرده و این آیین باستانی را به دور از خانه اما با خانواده خود جشن می گیرند.

در تعطیلات نوروز برای آن که مسافران از سفر خود لذت بیشتری ببرند فیستوال ها و جشن های مختلفی برگزار می شود که شرکت در هریک از آن ها بسیار خوش آیند است و باعث می شود خاطرات خوبی در ذهن همگان نقش ببندد.

با توجه به این مسائل می توان دریافت که سفر به دبی در بازه زمانی ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین (به تاریخ شمسی) بهترین انتخاب است.

سفر به دبی در کریسمس

کریسمس جشن بین المللی سال نو میلادی است که در اکثر کشور های دنیا آن را در بهترین شکل برگذار می کنند. در این مراسم تمام شهر دبی چراغانی شده و از بالاترین نقطه آسمان خراش ها نور پردازی و آتش بازی هایی شکل می گیرد که برای همه ی سنین جذابیت دارد.

پیشنهادی  تور دبی از اصفهان

در بازه زمانی کریسمس (که با دی ماه تاریخ شمسی مطابقت دارد) هوای دبی خنک و عالی است به طوری که افراد می توانند از تفریحات خود نهایت لذت را ببرند. از طرفی دیگر مراکز خرید بزرگ بر روی محصولات عرضه شده تخفیفات ارزنده ای اعمال می کنند؛ به همین علت در این مدت به قدری سطح شهر شلوغ می شود که به اصطلاح عامیانه جای سوزن انداختن نیست.

جشنواره های دبی

با این که در فصل تابستان سفر به دبی ارزانتر تمام می شود اما بنا به دلایل ذکر شده در فوق انتخابی عاقلانه هم نیست. در نیمه دوم سال که به پاییز و زمستان برخورد می کند هزینه تور دبی لحظه آخری با وجود تمامی شرایط افزایش میابد؛ اما با توجه به برگزاری جشنواره های مختلف که در آن اکثر محصولات با آف عرضه می شوند این گرانی قیمت رفت و برگشت و حتی اقامت قابل جبران است به گونه ای که افراد قادر خواهند بود تمامی محصولات مور نیاز خود را به قیمتی بسیار پایین تر از حالت های دیگر تهیه نمایند.

حراجی های شهر دبی به قدری در نزدیکی کریسمس عالی هستند که در تمامی دنیا معروف بوده و افراد حتی به قصد خرید هم که بوده ترجیح می دهند برای یک بار این شهر را از نزدیک ببینند.

سفر به دبی با قیمتی باور نکردنی

چگونه با هزینه ای بسیار پایین به دبی سفر کنیم؟ این سوالیست که تا کنون ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر کرده است. معمولا کسانی این سوالات را می پردسند و به دنبال پاسخ مناسبی برای آن می گردند که خود با عوامل موثر بر قیمت تور دبی آشنایی ندارند؛ بنابراین در ادامه ما مواردی را ذکر کرده ایم که مطالعه آن می تواند در تصمیم نهایتان برای سفر موثر باشد.

تور دبی در شرایط مختلف با قیمت های گوناگونی مسافر پذیرش می کند که یکی از تاثیر گذار ترین عوامل بر روی بهای نهایی تور فصل ها هستند. همانطور که پیشتر هم گفتیم به دلیل گرمسیر بودن دبی پذیرش مسافر در فصل تابستان به ندرت انجام می شود مگر آن که کسی بخواهد برای فعالیت های کاری به آنجا سفر کند یا این که به دلیل بودجه پایین ناچار به انتخاب گرم ترین فصل سال برای مسافرت باشد تا هزینه ناچیزی از او دریافت گردد.

اما در زمستان بیشترین تعداد مسافران در دبی را شاهد هستیم که نه تنها آب و هوا بلکه تعطیلات کریسمس نیز بر روی افزایش مسافران تاثیر گذار است. با افزایش مسافرت به یک نقطه برای کنترل ازدیاد جمعیت در ناحیه هزینه ها افزایش میابد و برعکس زمانی که مسافر کم باشد به منظور ترقیب افراد برای سفر هزینه تا حدود چشمگیری با کاهش مواجه می گردد.

دومین عامل موثر بر هزینه انتخاب تور های گروهی برای سفر به جای مسافرت تکی می باشد. در چنین شرایطی به جای آن که یک نفر متحمل به پرداخت کل هزینه سفر شود نیمی بیشتر آن بر روی کل گروه سرشکن می شود.

تور های لحظه آخری نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه مسافرت می باشند. در این دسته از مسافرت ها به جای آن که گران ترین بلیط هواپیما رزرو شود بلیط پای پرواز برای مسافران تهیه می شود که قیمت کمتری هم دارند. این نوع تور ها برای کسانی مناسب است که پیش از هر حرکتی برای آغاز سفر آمادگی دارند و معطل جمع آوری لوازم خود نمی شوند.

پیشنهادی  تور دبی

از طرفی دیگر انتخاب هتلی با امکانات رایگان بسیار می تواند سر جمع بر روی هزینه نهایی موثر واقع شود.

با توجه به این موارد و دخیل کردن آن در انتخاب نهایی حالا می توانید به شهر زیبای دبی با قیمتی باور نکردنی سفر کنید.

مخارج سفر

کنترل مخارج سفر یکی از چالش های افراد در مسافرت به گران ترین و ثروتمند ترین شهر جهان است. امارات تنها به خاطر داشتن چنین شهر زیبا و مدرنی به عنوان یکی از مقاصد گردشگری در کل دنیا شناخته می شود که حضور در آن نیازمند در اختیار داشتن واحد پول درهم می باشد. برای آن که تا حدودی بر هزینه هایتان مدیریت داشته باشید در مرحله اول ریال ایران را در کشور مبدأ به درهم تبدیل کنید. پس از این که پروازتان انجام شد به جای آن که مبلغ زیادی را صرف کرایه رفت و آمد در شهر بنمایید بهترین مرکز خرید را که در نزدیکی اقامتگاهتان قرار دارد را برای خرید انتخاب کنید.

در صورت نیاز اجباری به طی کردن مسافتی طولانی مترو و بی آر تی را برای حمل و نقل به جای تاکسی انتخاب کنید. در مواردی دیگر می توانید از خرید بیش از اندازه پوشاک که نیازی به آن هم ندارید چشم پوشی کرده و حتی خوراکی هایی که تمایل زیادی به خوردن آن ندارید را خریداری نکنید.

جاهای دیدنی

دبی یک شهر توریستی گردشگری در دنیا است که عمده شهرت خود را به خاطر تفریحات بی نظیرش کسب کرده!!! زیرساخت های منحصر به فرد دبی که به تازگی هم پدیدار شده اند بستری مناسب برای پذیرش مسافر در این منطقه فراهم نموده به گونه ای که برج خلیفه، برج العرب، دهکده جهانی، دبی مال، سواحل زیبای سفید پوش با شن های خاص، پیست اسکی، صحرا و موزه تنها تعداد محدودی از جاهای دیدنی واقع در آن می باشند.

(در محتواهای دیگر همین سایت تعداد زیادی از جاذبه های گردشگری را به صورت مجزا به همراه جزئیات کامل معرفی کرده ایم؛ می توانید آن ها را در فرصت مناسب مطالعه کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید)

خرید تور دبی لحظه آخری

مراکز خرید دبی

یکی از بالاترین لذت هایی که یک زن در حین سفر تجربه می کند خرید است. در شهر دبی مراکز خرید فوق العاده شیک و بازارچه های وسیعی وجود دارد که در آن ها انواع اکسسوری، پوشاک، عطریجات، ساعت و جواهرات، مشاهده می شود. تعدادی بازارچه در همین محل تنها به فروش ماهی اختصاص یافته و تعدادی دیگر فروش ادویه ها در تنوع جهانی!!!

در تور دبی لحظه آخری برای آن که این لذت فراموش نشدنی برای همیشه در ذهنات نقش ببندد یک روز کامل را تنها به خرید مسافران زیر نظر راهنمای تور اختصاص داده اند (راهنمای تور کسیست که با تمامی نقاط دبی آشنا بوده و به زبان ایرانی و عربی و حتی انگلیسی مسلط باشد)

اکثر مراکز خرید به امکاناتی مانند رستوران و کافی شاپ مجهز شده اند تا افراد بتوانند در آن ها به استراحت پرداخته و خوراکی مورد علاقه خود را تهیه کنند و سپس با روحیه بالاتر فرآیند خرید را دنبال کنند. از طرفی دیگر زمین های ورزش و بازی، سینما و… کودکان را تا ساعات متوالی در فضایی امن سرگرم نگهداشته تا بزرگ تر ها بدون هیچگونه اذیتی به کار خود برسند.

پیشنهادی  تور دبی ارزان

مدارک سفر تور دبی لحظه آخری

ویزای دبی یکی از مهم ترین مدارکیست که مسافر با اعتبار حداکثر ۳ ماه از تاریخ صدور بایستی پیش از سفر تهیه کند. این مدرک از ۳ تا ۵ روز کاری به صورت اینترنتی پس از ثبت درخواست و وارد کردن اطلاعات صادر می شود که خود نیازمند مدارکی دیگر می باشد. برای آن که بتوانید ویزای دبی را دریافت کنید بایستی اسکن کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار و یک قطعه عکس پرسنلی را در پنل مربوطه بارگذاری نمایید. در حین سفر پیش از سوار شدن هواپیما و ورود به هتل از شما پاسپورت درخواست می شود که لازم است در تمامی مراحل آن را به همراه خود داشته باشید. برای فرودگاه بلیط پرواز و برای هتل برگه رزرو از مدارک الزامی می باشد.

امکانات تور دبی لحظه آخری

هر یک از تور های دبی برای آن که مسافران در رفاه کامل باشند سری امکاناتی در اختیار آنان قرار می دهند که برخی از آن ها به شرح زیر می باشد.

 

  • راهنمایی مسلط به چندین زبان مختلف دنیا از جمله عربی و فارسی

 

  • راهنما با تمامی خیابان ها آشنایی دارد که با این کار از اتلاف وقت برای پیدا کردن مقصد گردشگری پیشگیری می شود.

 

  • بلیط پرواز رفت و برگشت و حتی رزرو هتل در سریع ترین زمان و بدون دخالت مسافر انجام می پذیرد.

 

  • ویزای مسافران زیر نظر شخص مدیر تور دریافت می گردد.

 

  • در برخی موارد هماهنگی ترانسفر فرودگاهی رایگان نیز صورت می گیرد.

 

  • امکان تغییر روز و ساعت پرواز وجود دارد.

 

  • انعطاف پذیری در تعیین محل اقامت از دیگر مزایای این تور است.
خدمات تور دبی لحظه آخری

راه های هماهنگی با تور دبی لحظه آخری

معمولا تور های گردشگری برای آن که مسافر با مشکلی مواجه نشود سه راه ارتباطی در اختیار او قرار می دهد. یکی از این راه ها مراجعه حضوری به شرکت پشتیبانی می باشد. از دیگر راه ها که پرکاربرد تر هم می باشد ارتباط اینترنتی از طریق سایت های مختلف است. تماس تلفنی آخرین راهکار است، افرادی که مسئول پاسخگویی به این تلفن ها می باشند با قوانین و مقررات به خوبی آشنا بوده و از طرفی دیگر از روابط عمومی بالایی برخوردارند.

سوالات متداول

در زمان سفر چه واحد پولی را به همراه داشته باشیم؟

 

با این که واحد پول دبی درهم است اما ترجیحا مقداری از پول خود را در قالب دلار حمل کنید.

 

وسایل حمل و نقل در دبی چیست؟

 

در دبی نیز همانند سایر کشور ها می توان از مونو ریل، مترو اتوبوس، مینی بوس، تاکسی های بین شهری و آژانس استفاده نمایید

 

ارزان ترین مرکز خرید دبی چه نام دارد؟

 

بر اساس بررسی های انجام شده مشخص شد در مرکز خرید دراگون و الکرامه اجناس در پایین ترین قیمت به مشتریان عرضه می شوند.

 

بهترین هتل های دبی کدام اند؟

 

هتل جمیرا و هتل آتلانتیس محبوب ترین هتل های شهر دبی هستند که بهترین خدمات را در ازای مبلغ دریافتی ارائه خواهند داد.

 

بهترین زمان برای سفر به دبی چیست؟

 

برای سفر به دبی تعطیلات کریسمس مناسب ترین گزینه می باشد؛ زیرا آب و هوای منطقه در بهترین حالت خود قرار دارد و از طرفی دیگر مسافران از مزیت تخفیفات مراکز خرید بهره مند می شوند

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *